Menu

Aktualności

Szanowni Uczniowie, Drodzy Rodzice,

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. Anny Wazówny zaprasza wszystkich uczniów na akademię uroczystego rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego, która rozpocznie się o godzinie 9:00 na boisku.

Cieszę się bardzo, że po dwóch miesiącach wakacji szkoła znów wypełni się  gwarem uczniów i atmosferą nauki. Życzę Wam uczniowie samych pozytywnych ocen, sukcesów tak w nauce jak również w konkursach, turniejach i olimpiadach. Uczniom klas czwartych życzę aby na egzaminie powtórzyli sukces swoich starszych kolegów i koleżanek i zdali  maturę bardzo dobrze.

Tymczasem w ostatnich dniach sierpnia rozpoczęły się prace wokół szkoły nad budową nowej hali sportowej. Niestety będzie niosło to za sobą szereg utrudnień komunikacyjnych wokół szkoły. Od 1 września uczniowie będą mieli całkowity zakaz wjazdu i parkowania na terenie szkoły, gdyż dotychczasowy parking będzie placem budowy. Bardzo proszę również nie parkować samochodów na parkingu dla nauczycieli przed i za szkołą.

Problem parkowania uczniowskich samochodów pogarsza fakt, że nie otrzymaliśmy zgody na korzystanie z parkingów „Agroloku” i restauracji „Fijewo”. Tak więc szanowni uczniowie, bardzo proszę nie przyjeżdżać do szkoły samochodami do czasu zakończenia budowy hali sportowej.

Na zakończenie bardzo proszę o zachowanie szczególnej ostrożności w poruszaniu się po terenie wokół szkoły a szczególnie nie wchodzenie na zagrodzony obszar budowy. Pomimo wielu trudności miło będzie patrzeć na rosnące mury nowej hali i zmieniający się krajobraz wokół szkoły.

Do zobaczenia 1 września o godzinie 9:00 w Wazównie! 

Wróć

Banery

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół nr 1
im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu

ul. PTTK 28, 87-400 Golub-Dobrzyń
województwo kujawsko-pomorskie

tel./fax: +48 56 683 54 50
e-mail: dyrekcja@wazowna.pl
e-mail: sekretariat@wazowna.pl

[obiekt mapy] Lokalizacja Szkoły na mapie