Menu

Aktualności

Prośba o przekazanie 1% podatku na rzecz szkoły

Szanowni Rodzice,

od wielu już  lat, każdego roku w okresie składania rozliczeń podatkowych, dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazanie 1% rocznego podatku na naszą szkołę. Prośby nasze nigdy nie trafiały w próżnię i spotykały się zwykle z pozytywnym odzewem ze strony Państwa. Za pieniądze zebrane za ubiegły rok podatkowy (5321,52 zł) szkoła zakupiła sprzęt nagłaśniający, książki na nagrody, mikroskopy, pomoce chemiczne, regały do biblioteki  oraz arkusze próbnej matury. Co roku, dzięki Państwa zrozumieniu potrzeb szkoły, możemy doposażyć ją w potrzebne sprzęty i pomoce naukowe. 

Dlatego zachęcony szczodrością rodziców z poprzednich lat, zwracam się ponownie o przekazanie szkole 1% rocznego podatku na rzecz „Wazówny”. Aby to zrobić należy w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT) odnaleźć rubrykę zatytułowaną „Wniosek o przekazanie 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego” i w rubryce „Numer KRS” wpisać numer 0000121592. W rubryce obok należy wpisać kwotę odpisu 1%.

Ważne jest aby w kolejnej rubryce zatytułowanej „Cel szczegółowy 1%”, wpisać nazwę naszej szkoły czyli Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu. Bez określenia celu, Państwa darowizna pozostanie w Toruńskim Stowarzyszeniu Pomocy Szkole i nie będzie nam przekazana.

Każdy PIT daje możliwość ukrycia imienia i nazwiska ofiarodawcy. 

Pragnę poinformować również, że osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą  mogą przekazać na cele pożytku darowiznę w wysokości do 6% od osiągniętego dochodu.

 

Szanowni Rodzice,

w imieniu całej społeczności szkolnej bardzo proszę o przekazanie 1% Państwa rocznego podatku na Zespoł Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu. Za ofiarność z góry bardzo mocno dziękuję.

Wróć

Banery

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół nr 1
im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu

ul. PTTK 28, 87-400 Golub-Dobrzyń
województwo kujawsko-pomorskie

tel./fax: +48 56 683 54 50
e-mail: dyrekcja@wazowna.pl
e-mail: sekretariat@wazowna.pl

[obiekt mapy] Lokalizacja Szkoły na mapie